[VIDEO]Osijek navijače nagradio golijadom i prezimljavanjem na drugom mjestu

Mirko Marić zabio je tri gola, a Alen Grgić upisao tri asistencije.

Navijači Osijeka cijelo prijepodne proveli su pripremajući teren za svoje igrače, a oni su im poklonili sjajnu utakmicu u kojoj su zabili šest komada Interu.

NK Osijek – NK Inter 6:0 (3:0)

strijelci: Marić (13′, 82′, 89′, Hajradinović 35′, Henty 45′, Špoljarić 84′)

Osijek: Malenica, Škorić, Lončar, Grgić, Janža, Pušić, Hajradinović, Bočkaj (od 46. Pilj), Boban (od 75. Špoljarić), Henty (od 68. Lopa) i Marić.

Inter: Kelava, Prenga, Valentić, Muhar, Bosec, Čeliković (od 78. Haramustek), Brezovec, Postonjski (od 83. Zulim), Vuk (od 46. Ayaji), Vukčević i Andrić.

Osijek je poveo već u 13. minuti, Pušić je proigrao Grgića na desnoj strani, a ovaj je odlično primio loptu i poslužio Mirka Marića koji pogađa nebranjenu mrežu. U 35. minuti Čeliković je u kaznenom prostoru srušio Marića, a kazneni udarac realizirao je Haris Hajradinović. Vratar Kelava je bio blizu, ali prejak je bio udarac Hajre. U samom finišu prvog poluvremena Bočkaj je ubacio, Kelava odbio do Janže, a ovaj pronašao Hentyja koji zabija za velikih 3:0.

3:0 stajalo je do posljednjih 10 minuta, najprije je Janža upisao asistenciju koju Marić pretvara u svoj drugi pogodak, a samo dvije minute kasnije najbolji strijelac 2. HNL Josip Špoljarić postigao je prvijenac u prvoligaškom natjecanju nakon asistencije Grgića. Točku na i stavio je Marić svojim trećim golom, na treću asistenciju Grgića.