Pogledajte prvi pogodak Ivana Perišića u Interu...

Nedugo nakon dolaska u klub Ivan Perišić postigao je prvijenac u Interu. U sedmom kolu Serie A milanska momčad je gostovala kod Sampdorije. Domaći su poveli početkom nastavka preko Muriela, a u 76. minuti je naš reprezentativac iskoristio asistenciju Icardija za izjednačenje na konačnih 1:1.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu, a osam minuta prije pogotka zaradio je žuti karton. Nakon sedam kola Inter je na drugom mjestu Serie A s dva boda zaostatka za Fiorentinom, koja postaje hit ove sezone u talijanskom nogometu. Perišić je u dresu Intera odigrao šest utakmica i već je postao jedan od najvažnijih igrača.