Visok poraz Hrvatske u Celju

Poraz Hrvatske u Celju, jedini pogodak postigao Borna Rendulić.

Hrvatska hokejaška reprezentacija odigrala je prijateljski susret sa susjednom Slovenijom i doživjela visok poraz u Celju.

Poslije prve trećine već je bio poznat pobjednik susreta, Slovenci su zabili šest pogodaka. Slovencima je za prvi pogodak bilo dovoljno šest sekundi, strijelac je bio Rok Tičar. Do četvrte minute još su dvije pločice završile iza leđa Viljema Roksandića,  u prvoj trećini među strijelce su se upisali još Anže Ropret, Žiga Pance, Jan Urbas, Ken Ograjenšek i još jednom Tičar. Drugu dionicu Slovenci su dobili s 2:0, u osmoj minut pogađa Robert Sabolič, dok je dvije sekunde prije kraja trećine s igračem više na ledu pogodak postigao Aleš Kranjc. Hrvatski hokejaši postigli su časni pogodak u 38. sekundi posljednje trećine, na dodavanje Tomislava Zanoškog zaostatak smanjuje Borna Rendulić. Do kraja susreta Slovenija je postigla još četiri zgoditka i završeno je rezultatom 12:1. Susret je odigran u sklopu priprema na Svjetsko prvenstvo skupine IB.

Hrvatska – Slovenija 1:12
(0:6, 0:2, 1:4)