Vlašić nastavlja oduševljavati navijače CSKA

Vlašića su navijači tri mjeseca u nizu proglasili najboljim igračem kluba.

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić nastavlja oduševljavati navijače moskovskog CSKA. CSKA je na svome terenu slavio protiv Yeniseya 2:1 u 17. kolu ruske Premier lige, a Vlašić je postigao drugi gol na utakmici.

CSKA je poveo već u četvrtoj minuti golom Georgija Schennikova, a Vlašić je poduplao prednost u 15. minuti. Fedor Chalov lijepo je prošao po lijevoj strani i uposlio Vlašića koji je prevario svog čuvara i lijevom nogom rasparao mrežu ispod grede Yurchenka.

Yenisey je smanjio u 54. minuti golom Pavela Komolova, a veliku priliku za bod propustio je Valerii Kichin promašivši kazneni udarac u 62. minuti.

Kristijan Bistrović također je uz Vlašića odradio svih 90 minuta. CSKA se nalazi na trećem mjestu sa četiri boda zaostatka za Zenitom i dva zaostatka za Krasnodarom, no imaju utakmicu više od obje ekipe.