Volvo kup: Hrvatska 17 : 3 Slovačka

Volvo kup: Uvjerljiva pobjeda barakuda

Nakon neriješenog ishoda u prvom kolu protiv Crne Gore (7:7) Hrvatska vaterpolska reprezentacija je u 2. kolu Volvo kupa bila bolja od Slovačke 17:3.

Sve što su Slovaci uspjeli učiniti bilo je poravnanje na 1:1 na početku susreta. Nakon prve četvrtine je bilo 3:1, a na poluvremenu 8:1 za našu reprezentaciju. Utakmicu su tako hrvatski vaterpolisti završili s prednošću od 14 pogodaka. Najbolji strijelac u našim redovima bio je Loren Fatović sa četiri, a tri je dodao Ante Vukičević. Kod Slovaka dva je zabio Maroš Tkač.

Danas od 11.30 u susretu 3. kola Hrvatska igra protiv Mađarske. Nakon tog susreta vaterpolisti kreću na put za Atenu gdje ih u utorak čeka dvoboj 4. kola Svjetske lige protiv Grčke.

Hrvatska: Ivan Marcelić, Mislav Vrlić, Kristijan Milaković, Loren Fatović, Ivan Domagoj Zović, Luka Bukić, Luka Lozina, Ante Vukičević, Marino Čagalj, Ivan Krapić, Anđelo Šetka, Ivan Buljubašić, Duje Jelovina
Trener: Ivica Tucak