Vrgorac produžio Makaranima niz poraza koji je započeo u Ligi prvaka

Vrgorac se popeo na visoko drugo mjesto.

Malonogometaši Vrgorca produžili su niz poraza prvaka Novog Vremena iz Makarske koji je započeo u Lisabonu u elitnoj skupini Lige prvaka. Makarani su tamo doživjeli tri poraza, a na gostovanju u Vrgorcu upisali su i prvi prvenstveni u zaostaloj utakmici 7. kola 1.HMNL.

Saša Babić odlično je otvorio utakmicu za goste i pogodio već u trećoj minuti. Prednost Makarana trajala je do završnice prvog poluvremena. U 18. minuti Luka Suton pogađa za izjednačenje, a u posljednjim sekundama kapetan domaćih Duško Martinac strijelac je za potpuni preokret. Uspio je Babić zabiti još jedan pogodak u 34. minuti i izjednačiti, ali junak susreta Martinac dvije minute prije kraja zabija za slavlje Vrgorca 3:2.

Novo Vrijeme je i dalje vodeća momčad prvenstva sa 16 bodova, dok je Vrgorac preuzeo ulogu prvog pratitelja sa dva boda manje. Square je na trećem mjestu sa 13 bodova, a slijede Crnica i Futsal Dinamo sa 12.