West Ham ispao iz Liga kupa

Bilićeva momčad poražena je od Leicestera...

West Ham, kojeg vodi naš Slaven Bilić, ispao je iz Liga kupa u šesnaestini finala nakon poraza u gostima kod Leicestera 2:1 nakon produžetaka.

Leicester je poveo u 16. minuti preko Joea Dodooa, dok se West Ham vratio dvadeset minuta kasnije preciznim udarcem Maura Zaratea. Andrej Kramarić je igrao do 82. minute, a pobjedu Leicesteru donio je Andy King u 116. minuti. Nedavno je prvenstvena utakmica ova dva kluba u Londonu također završila pobjedom Leicestera 2:1.

West Ham je poznat po pobjedama protiv velikih i porazima protiv manjih ove sezone. Nakon ispadanja iz kvalifikacija za Europsku ligu ovo je drugi teži udarac za Slavena Bilića.