Wimbledon: Dodig i Ram ispali već u prvom kolu!

Nevjerojatno rano ispadanje jednih od velikih favorita.

Hrvatski tenisač Ivan Dodig u paru s Indijcem Rajeev Ramom bili su postavljeni za desete nositelje trećeg Grand Slam turnira ove sezone, Wimbledona. Međutim, poraženi su već u prvom kolu i to od Nizozemca Robina Haasea i Šveđanina Roberta Lindstedta rezultatom 7:6, 7:5 i 6:3 nakon dva sata i 13 minuta igre.

Tie-break morao je odlučiti osvajača prvog seta, s obzirom da breakova nije bilo. U konačnici, rezultatom 7-4 Nizozemac i Šveđanin došli su do vodstva. U drugom setu vidjeli smo samo jedan break, kojeg su protivnici napravili kod ključnog, 6:5 rezultata, da bi jedan oduzeti servis u trećem setu također bio dovoljan za pobjedu.