Wolfsburg i Real Madrid u četvrtfinalu Lige prvaka

Real Madrid 4:0 (2:0) Roma - Wolfsburg 4:2 (3:2) Gent

Nogometaši Real Madrida plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon večerašnje pobjede protiv Rome rezultatom 2:0.

Roma je vrlo dobru utakmicu odigrala u Madridu, imali su nekoliko sjajnih prilika.

Kazna za promašaje je stigla u 64. minuti, kada je Ronaldo nakon sjajnog centaršuta sa desne strane pogodio za 1:0. Samo četiri minute kasnije James Rodriguez je udvostručio vodstvo Madriđana i riješio sve dileme oko pobjednika. Do kraja utakmice, pobjeda Real Madrida je mogla biti i veća, ali je Ronaldo u 74. minuti promašio idealnu priliku za 3:0. Ostalo je 2:0, pa se kraljevski klub plasirao u četvrtfinale nakon ukupne pobjede od 4:0.

Luka Modrić igrao je do 72 minute, a Mateo Kovačić odigrao je zadnjih deset minuta.

Wolfsburg slavi najveći  europski uspjeh u klupskoj povijesti.

Nakon što su Vukovi u prvoj utakmici u Belgiji slavili sa 3:2, večeras su još jednom pokazali da su u ovom trenutku ipak  bolji  od Genta i proslavili svoj najveći europski uspjeh u klupskoj povijesti.

Wolfsburg je bio bolji  većim dijelom utakmice, a svoju dobru igru pokazali su u 74. minuti. Draxler je prošao po desnoj strani i lijepo uposlio Schurrlea, kojem nije bilo teško da postigne pogodak.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao na semaforu je ostalo 1:0 za Vukove