WTA Bukurešt: Petra Martić prošla u polufinale

Petra je na korak do finala

eZadar

Šezdeseta tenisačica svijeta prema WTA ljestvici, Petra Martić, uspjela se plasirati u polufinale WTA turnira u rumunjskom Bukureštu. Nakon čak tri sata i osam minuta igre sa 7:5, 4:6 i 6:4 bila je bolja od Njemica Laure Siegemund.

Iako je Petra gubila 5:3 u prvom setu, serijom od 4-0 uspjela je preokrenuti rezultat i povesti u setovima, no uporna Njemica nije se predavala te iskorištenom drugom set loptom izjednačila.

Pravu dramu gledali smo u trećem setu, u kojemu u prva tri gema tenisačice nisu sačuvale svoj servis. Laura je došla do vodstva 4:3, no četvrta nositeljica novom, 3-0 serijom, prošla je dalje.