WTA Cincinnati: Petra Martić u prvom kolu nakon preokreta izbacila 12. tenisačicu svijeta!

Odličan početak naše tenisačice.

Petra Martić Facebook

Druga najbolja hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u drugo kolo WTA turnira u američkom Cincinnatiju. 51. igračica svijeta je nakon preokreta sa 4:6, 6:4 i 6:3 pobijedila 12. igračicu svijeta, Ruskinju Dariju Kasatkinu nakon dva sata i 22 minute igre.

Iako je u prvom setu Petra vodila 4:2, Ruskinja je s dva uzastopna breaka preokrenula rezultat i osvojila set. No, istu stvar Martić je napravila Ruskinji u drugom setu. 12. nositeljica vodila je 4:2, ali je Petra s dva uzastopno oduzeta servisa izjednačila rezultat.

Dva oduzeta servisa u odlučujućem, trećem setu, bila su dovoljna da naša tenisačica izbori šesnaestinu finala nakon iskorištene pete meč lopte.