WTA Tashkent: Jana Fett ispustila meč loptu pa nakon preokreta poražena već u prvom kolu

Velika šteta.

Hrvatska tenisačica i 167. igračica svijeta, Jana Fett, ispala je već u prvom kolu WTA turnira u uzbekistanskom Tashkentu. Bolja od nje bila je Francuskinja Fiona Ferro, 114. igračica svijeta pobijedila ju je nakon preokreta s 1:6, 7:6 i 6:1 za dva sata i šest minuta igre.

Jana je odlično igrala u prvom setu i ubrzo došla do ogromne, 5:0 prednosti, koju je sigurno privela kraju i osvajanju seta. Međutim, nakon što je ispustila meč loptu kod rezultata 6:5 te izgubila tie-break drugog seta sa 7-4, u potpunosti se raspala i Francuskinja je serijom 6-0 u posljednjem setu došla do pobjede i osmine finala.