Zagreb porazom protiv Intera u Kranjčevićevoj ostao na dnu HNL-a

Zagreb ni u 11. kolu nije uspio upisati tri boda, a bolji su bili gosti iz Zaprešića, za koje je briljirao Ilija Nestorovski s tri pogotka.

Krizi Zagreba ne nazire se kraj. U 11. kolu Prve HNL Pjesnici su dočekali momčad iz predgrađa, Inter iz Zaprešića i priuštili svojim navijačima nove glavobolje.

Gosti iz Zaprešića sveukupno su bili bolja momčad, a završni rezultat bio je 3:2. Ponajviše se istaknuo Makedonac Ilija Nestorovski koji je za Inter zabio sva tri pogotka. Poluvrijeme je završilo rezultatom 1:1, a gol za Zagreb zabio je ponajbolji njihov igrač Gabrijel Boban.

Za Zagreb kao da nitko drugi nije ni igrao, a drugo poluvrijeme donijelo je totalni raspad domaće momčadi. U 67. makedonac pogađa glavom za svoj drugi, a u 74. minuti potvrđuje pobjedu i zabija svoj treći gol na utakmici.

Do kraja utakmice Boban je uspio samo smanjiti na konačnih 3:2.

Dva su igrača, po jedan iz svake momčadi, obilježila ovaj susret. Na kraju, više razloga za slavlje imaju Zaprešićani jer su dospjeli na peto mjesto ljestvice, dok je Zagreb ostao na samom dnu, s četiri boda iz 11 utakmica, bez pobjede i pet bodova manje od devetog Osijeka.