Pobjeda Zameta protiv Poreča (38:27)

Zamet bez problema protiv Poreča

U Centru Zamet, rukometaši Zameta dočekali su Poreč u 10.kolu prvenstva i posljednjoj domaćoj utakmici ove godine.

Nadmoćni domaćin poveo je od samog početka. Prvo poluvrijeme završilo je 18:11. Drugo poluvrijeme Zamećani su otvorili serijom pogodaka Hrvatina, a gosti su do kraja samo održavali razliku. Kod Zamećana se istaknuo Đurica koji je imao 12 obrana, a odličnu igru pružili su Tin Lučin i Stojanović. Kod gostiju pak istaknuo se Medić s 9 golova.

Pred rukometašima Zameta je prvenstvena stanka koja će im dobro doći obzirom na veliki broj utakmica odigranih na dva kolosijeka, prvenstvu i EHF kupu.

Prvenstvo se nastavlja gostovanjem kod Dubrave 11.veljače, nakon čega slijedi domaća utakmica protiv Metalca.