Ženska U-17 reprezentacija eliminirana u prvom krugu kvalifikacija

Hrvatska poražena od Poljske...

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija U-17 nije prošla prvi krug kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Nakon poraza od Engleske u drugoj utakmici je Poljska bila bolja 5:0 i momčad Davora Cvetkovića neće nastupiti u sljedećem krugu kvalifikacija.

Već u četvrtoj minuti Poljakinje su povele preko Eclerle, koja je u 20. minuti postigla svoj drugi pogodak za 2:0. Do kraja prvog dijela su Zawistowska i Grec potvrdile uvjerljivo slavlje Poljske, a u nastavku je Grec svojim drugim pogotkom postavila konačnih 5:0.

U drugoj utakmici drugog kola Engleska je s uvjerljivih 13:0 svladala domaćina Estoniju.