Zlatko Dalić zapeo u osmini finala azijske Lige prvaka

U drugom poluvremenu, od 51. do 56. minute momčad Zlatka Dalića izgubila se na terenu i primila je tri pogotka. Na taj je način izgubila sve nade za plasman u četvrtfinale.

Zlatko Dalić nije uspio sa svojim Al Ainom proći u četvrtfinale azijske Lige prvaka.  Njegova je momčad remizirala (3:3) u uzvratnom dvoboju osmine finala Lige prvaka od Al Ahilija, a prva utakmica završila je bez pogodaka.

Tako je momčad Al Ahilija prošla dalje zbog golova u gostima. Al Ain je poveo već u 4. minuti preko Asamoaha Gyana. Ipak, u drugom poluvremenu, od 51. do 56. minute momčad Zlatka Dalića izgubila se na terenu i primila je tri pogotka. Na taj je način izgubila sve nade za plasman u četvrtfinale.

Do kraja utakmice Al Ain je uspio izjednačiti, ali taj rezultat nije bio dovoljan za prolaz dalje. Pogotke za Al Ahil postigli su Salmeen Khamis i dvostruki strijelac Ahmed Khalil.