Zlatne medalje za Sandru Paović i Mirjanu Lučić!

Dvije zlatne medalje osvojile su hrvatske predstavnice na Otvorenom prvenstvu Italije...

Sandra Paović

Danas je u finalnim nadmetanjima u pojedinačnoj konkurenciji Otvorenog stolnoteniskog prvenstva Italije za osobe s invaliditetom u kategoriji 6 – stojećih sportaša Sandra Paović, članica STKOI Uriho – Zagreb, svladala Ruskinju Chebaniku s 3:2.

Drugo zlato za Hrvatsku osvojila je Mirjana Lučić, članica STKOI Uspon iz Velike Gorice, koja je u finalu kategorije 10 – stojeći, savladala Turkinju Ertis s 3:1.

U Lignanu Od 17. do 22. ožujka nastupa oko 350 natjecatelja iz 35 zemalja. Hrvatske boje brane dvije stolnotenisačice i četiri stolnotenisača, a sutra je na rasporedu nadmetanja parova.