ZOI Skeleton: Britanka Yarnold senzacionalna pobjednica, Flock u suzama na četvrtom mjestu!

Kakva drama u skeletonu.

Završen je i još jedan sport na ovogodišnjim 23. Zimskim Olimpijskim igrama u južnokorejskom Pyeongchangu. Riječ je o skeletonu, koji je završen današnjom utrkom žena.

I kakvu dramu smo gledali na Olympic Sliding Centre. Britanka Lizzy Yarnold osvojila je zlatnu medalju s vremenom 51.46, no posljednja na startu bila je Austrijanka Janine Flock, vodeća nakon prve vožnje. Međutim, napravila je katastrofalnu pogrešku te u suzama završila na četvrtom mjestu.

Srebrnom medaljom okitila se Jacqueline Loelling iz Njemačke s vremenom 51,74, dok je brončana bila još jedna Britanka Laura Deas.