ZOI Skeleton: Zlato za domaćina Yuna, do medalja i Rus i Britanac

Vrlo zanimljivo natjecanje gledali smo jutros.

Završeno je i prvo od dva natjecanja u skeletonu na 23. Zimskim Olimpijskim igrama u južnokorejskom Pyeongchangu.

Potpuno očekivano, zlatom se okitio Sungbin Yun iz Južne Koreje. Domaći predstavnik u konkurenciji između 20 skeletonaša, bio je najbrži s vremenom 50,02.

Time je za 54 stotinke završio ispred Nikite Tregubova, predstavnika Olimpijskih Atletičara iz Rusije, dok je brončanu medalju osvojio Britanac Dom Parsons s vremenom 50,61.

Najviše žaljenja mogu imati latvijska braća Tomass i Martins Dukurs, koji su završili na četvrtom, odnosno petom mjestu. Sutra je pred nama i utrka za žene.