Zoran Mamić s Al-Hilalom upisao drugu pobjedu u Azijskoj ligi prvaka

Al-Hilal je vodeći u skupini sa šest bodova.

Hrvatski stručnjak na klupi saudijskog Al-Hilala, Zoran Mamić upisao je i drugu pobjedu u drugom kolu AFC Lige prvaka.

Al-Hilal je na domaćem travnjaku dočekao katarski Al-Duhail i upisao pobjedu 3:1. Brazilac Carlos Eduardo doveo je domaće u vodstvo u 25. minuti nakon asistencije Sebastiana Giovinca, a gosti su izjednačili u 75. minuti preko Shoyija Nakajime.

Samo dvije minute nakon izjednačenja, Ali Albulayhi donosi novu prednost Mamićevoj momčadi, a u 79. minuti Bafetimbi Gomis riješava pitanje pobjednika golom za 3:1.

Persepolis koji s klupe vodi Branko Ivanković poražen je u Katru od Al-Sadda 1:0, a pogodak odluke postigao je Baghdad Bounedjah u petoj minuti sudačke nadoknade. Mario Budimir igrao je do 83. minute.