Asistencija Nikole Vlašića za potvrdu pobjede CSKA

Vlašić je dva mjeseca zaredom izabran od strane navijača za klupskog najboljeg igrača.

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić nastavlja igrati u sjajnoj formi i oduševljavati navijače moskovskog CSKA.

Nakon asistencije Andreju Kramariću za Hrvatsku u utakmici Lige nacija protiv Engleske, Vlašić je upisao još jednu asistenciju ovog tjedna.

CSKA je u 15. kolu ruske Premierlige gostovao u Groznom kod Akhmata i pobjedio 2:0. Islanđanin Hordur Magnusson zabio je u 57. minuti za vodstvo Moskovljana, a pobjedu je potvrdio u sudačkoj nadoknadi Timur Zhamaletdinov. Timuru je za pogodak asistirao Vlašić.

Vlašić je odigrao svih 90 minuta, skupa sa Kristijanom Bistrovićem koji je u petoj minuti zaradio žuti karton.