ATP Eastbourne: Poraz Inglota i Škugora u osmini finala

Ništa od novog naslova za našeg tenisača.

Dominic Inglot i Franko Škugor poraženi su u susretu osmine finala ATP turnira u Eastbourneu. Njih dvojica izgubili su od tenisača s pozivnicom, Luke Bambridgea i Jonny O’Mare rezultatom 7:6, 5:7 i 10:7 nakon 99 minuta igre.

Oba para dva puta su oduzeli servise svojim protivnicima u prvom setu pa je tie-break odlučivao o osvajačima prvog seta. Bili su to u konačnici Britanci i to rezultatom 8-6.

Jedan break za rezultat 6:5 bio je dovoljan da Inglot i Škugor izjednače na 1-1 u setovima, no u posljednjem, trećem setu, protivnici su od početka preuzeli inicijativu i rezultatom 10:7 došli do četvrtfinala.