EBEL: Medveščak do druge pobjede zaredom!

Medveščak je došao do druge pobjede zaredom u EBEL ligi. U Ledenoj dvorani svladali su austrijski Innsbruck s 3:1.

Hokejaški klub Medveščak ugostio je momčad Innsbrucka u sklopu austrijske EBEL lige i upisao pobjedu rezultatom 3:1.

Medveščak je došao do druge pobjede zaredom u EBEL ligi i to u dva dana. Jučer su slavili protiv prvoplasirane Vienne s 4:1, a danas su nadjačali Innsbruck s 3:1.

Medvjedi su poveli u 7. minuti prve trećine pogotkom Kanađanina Samsona Mahboda. Dvije minute poslije na 2:0 prednost diže Norvežanin.

U drugoj trećine domaćin dolazi do najveće prednosti kada je strijelac za 3:0 bio Finac Tero Koskiranta nakon tri minute igre.

Innsbruck je u trećoj trećini došao do utješnog pogotka preko Kanađanina Andrewa Clarka početkom 7. minute.

Sljedeću utakmici Medvjedi doma igraju protiv češkog Znojma 31. listopada.