Filip Kvasina pobjednik kružne etape u Poljskoj

Ostale su još dvije etape do kraja utrke Carpathian Couriers.

Hrvatski biciklist Filip Kvasina koji vozi za slovensku ekipu Kranj, pobjednik je četvrte etape utrke Carpathian Couriers koja se vozi u Poljskoj.

Carpathian Couriers je utrka druge kategorije biciklista do 23 godine starosti, a naš biciklist pobjedio je na kružnoj etapi koja je startala i završila u Staroj Lubovni.

Etapa u kojoj je slavio naš 19-godišnjak dugačka je 155 kilometara, a prvo vrijeme donijelo mu je ogroman pomak prema vrhu u ukupnom poretku. Kvasina je sa 46. pozicije stigao na 17. mjesto, što znači da je napredovao čak 29 mjesta.

Kvasina je prije dvije godine bio juniorski prvak Hrvatske u vožnji na kronometar. Pobjeda na etapi u Poljskoj mu je prva pobjeda na međunarodnim utrkama.