Hajduk se vratio pobjedničkom ritmu trijumfom nad Interom

Nakon poraza od Rijeke i Osijeka, igrači Damira Burića ostvarili su visoku pobjedu protiv Intera.

Nogometaši Hajduka ostvarili su važnu pobjedu u 16.kolu Maxtv Prve lige. Pred četiri tisuće gledatelja Bili su na Poljudu svladali zaprešićki Inter rezultatom 4:0.

U 23. minuti domaćine je u vodstvo doveo Sušić na asistenciju Bencuna. Na 2:0 povisio je mladi hrvatski reprezentativac Fran Tudor. Pred kraj prvog poluvremena Bencun pogađa za 3:0, a to je ujedno bio i rezultat s kojim se otišlo na predah.

U drugom poluvremenu, po jakoj kiši, momčad Damira Burića strpljivo je čuvala rezultat. Inter je zaprijetio nekoliko puta, no iz svake situacije obrana Hajduka, na čelu sa sjajnim golmanom Kalinićem, je izlazila kao pobjednik.

U posljednjim trenucima meča, Ante Roguljić,koji je ušao s klupe, postavlja konačan rezultat. Nakon dva uzastopna poraza, momčad Hajduka se vratila na pobjednički kolosijek, te trenutno zaostaje jedan bod za drugoplasiranim Dinamom, te tri boda za vodećom Rijekom.