Haliloviću 90 minuta i žuti karton u potopu Sportinga

Sporting je poražen pred svojim navijačima od Levantea...

Nogometaši Sportinga pretrpjeli su težak poraz u 12. kolu španjolske Primere, a svih 90 minuta na terenu je proveo hrvatski nogometaš Alen Halilović.

Levante je pred gostujućim navijačima slavio s 3:0, a svi su pogoci padali u prvih 45 minuta. Bravu je otključao Deyverson u 18. minuti, na 2:0 povisio je Zouhair Feddal, dok je minutu prije odlaska na odmor svojim drugim zgoditkom na utakmici konačan rezultat postavio Deyverson.

Halilović je bio aktivan, no ovoga puta nije uspio pomoći svojoj momčadi u osvajanju novih bodova, tek je na isteku prvog dijela zaradio žuti karton. Levanteu je ovo premijerna gostujuća pobjeda ove sezone, dok je Sporting na 15. mjestu s dvanaest poena u isto toliko kola.