Hezonji siromašan učinak u porazu Orlanda

Mario Hezonja zabio je tri koša u porazu svog Orlando Magica...

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja nije bio raspoložen u porazu Orlando Magica od Sacramento Kingsa. Čarobnjaci su pred svojim navijačima poraženi rezultatom 91:97, a Hezonja je za 17 minuta na parketu upisao tri koša i jednu asistenciju.

Odličan susret odigrali su San Antonio Spursi i Memphies Griezzlisi, a u dramatičnoj završnici trijumf je pripao domaćinima, koji su tako ponovno obranili svoju ‘tvrđavu’ te pred vlastitom publikom ostali neporaženi na startu NBA-a.

Najefikasniji u pobjedničkom sastavu bio je Kawhi Leonard s 19 koševa, dok je Tony Parker samo u prvom poluvremenu zabio osamnaest. Na parket se poslije dvije utakmice stanke vratio Manu Ginobili, a u učinak je na koncu pripisao 15 ubačaja.

U ostalim utakmicama, Cleveland je pobijedio Atlantu sa 109:97, dok su Indiana Pacersi bili bolji od Milwaukee Bucksa sa 123:86.