Mamić se plasirao u finale Kupa i ima priliku napraviti nešto što Al Ain nikad nije napravio!

Uspjeh za uspjehom niže bivši trener Dinama.

Zoran Mamić vrlo lako mogao bi osvojiti dvostruku krunu sa svojim Al Ainom, klubom koji nikad u povijesti nije postigao takvu stvar.

Naime, Al Ain je u prethodnu subotu osvojio naslov prvaka lige, a sinoć je nastavio svoju odličnu seriju od deset uzastopnih utakmica bez poraza. Radilo se o polufinalu Predsjednikova kupa u kojemu je njegova momčad usred Dubaija deklasirala Al Ahli sa čak 6:0.

Već nakon dvije minute Mamićeva momčad vodila je 2:0, da bi u razmaku od 65. do 90. minute postigla još četiri pogotka. Inače, za Al Ahli nastupa i bivši napadač Hajduka Ante Erceg.

Finale Predsjednikova kupa na rasporedu je idućeg četvrtka u Abu Dhabiju, a protivnik Al Ainu bit će Al Wasl, koji je u susretu drugog polufinala nakon jedanaesteraca izbacio Al Wahdu.