Mandža ponovno strijelac, ‘načeo’ Palermo

Mario Mandžukić upisao se u strijelce drugu utakmicu zaredom...

Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić bio je čovjek odluke i drugu utakmicu zaredom u dresu Juventusa, nakon što je prije samo nekoliko dana donio svojoj momčadi važnu pobjedu protiv Manchester Cityja u Ligi prvaka (1:0).

Ovoga je puta 29-godišnji Brođanin u 54. minuti konačno ‘načeo’ mrežu Palerma, nakon što ga je odličnim centaršutom pronašao Paulo Dybala. Massimiliano Allegri hrvatskog je reprezentativca u igri držao do 67. minute, kad ga je na travnjaku očekivano zamijenio Alvaro Morata. Šesti je to pogodak Mandžukića u sedamnaest nastupa za staru damu – tri je postigao u nacionalnom prvenstvu, dva u Ligi prvaka i jedan u Superkupu.

Vodstvo Torinežana ovisio je u 89. minuti Stefano Sturaro na asistenciju Paula Pogbe, a konačan rezultat u sudačkoj je nadoknadi vremena postavio Simone Zaza.