Mandžukić sanirao ozljedu, radilo se tek o modrici

Mario Mandžukić nije teže ozlijeđen...

Navijači Juventusa pomalo su se zabrinuli poslije utakmice Lige prvaka između stare dame i Manchester Cityja, odnosno izjava sportskog direktora Beppea Marotte o težini ozljede napadača Marija Mandžukića.

Podsjetimo, hrvatski je reprezentativac teren morao napustiti nakon samo desetak minuta igre u prvom poluvremenu, nakon što je bio strijelac jedinog pogotka u minimalnoj pobjedi domaćina protiv građana (1:0).

Mandžukić je primio neugodan udarac u natkoljenicu, no iz Juvea su poručili kako se radi tek o modrici te bi 29-godišnjak trebao biti spreman već za ovotjedni prvenstveni okršaj s Palermom u gostima.

Na ljestvici Serie A aktualni talijanski prvak i doprvak Europe nalazi se na ‘tek’ šestom mjestu s 21 osvojenim bodom, a za vodećim Interom zaostaju devet poena. Odlično im zato ide u Ligi prvaka, u posljednjoj utakmici grupne faze natjecanja protiv Seville treba im barem remi za osiguravanje prvoga mjesta i nastavak puta u elitnom klupskom natjecanju Staroga kontinenta.