Odličan početak sezone: Hrvatski reprezentativac ponovno strijelac za Hoffenheim

Hoffenheim je u drugom kolu Bundeslige otišao na teško gostovanje u Leverkusen na noge Bayeru, a gledatelji su na BayAreni mogli vidjeti čak četiri pogotka budući da je utakmica završila rezultatom 2:2. U strijelce se za Hoffenheim upisao i Andrej Kramarić, čime je hrvatski nogometni reprezentativac nastavio s sjajnim igrama na početku sezone.

Wendell je domaću ekipu doveo u vodstvo u 32. minuti iz kaznenog udarca, a rezultat odmah na početku drugog poluvremena izjednačuje upravo Kramarić. Pritom je to Kramariću drugi gol u dva nastupa u ovogodišnjoj Bundesligi, a Hrvat ne pamti takav ulazak u sezonu od kad nastupa za klubove liga petice. Sreća Hoffenheima je trajala svega dvije minute kada Bayeru vodstvo vraća Bellarabi. Bod za goste iz Hoffenheima ipak spašava Uth u 70. minuti.

Andrej Kramarić je na terenu proveo svih 90 minuta, a Hoffenheim je tako ostao neporažen i u drugoj utakmici, što predstavlja odlične vijesti za ekipu mladog Juliana Nagelsmanna. U sljedećem kolu Hoffenheim dočekuje na svom terenu moćni Bayern (dobili 0:2 Werder), a biti će to pravi test i za Kramarića koji se nada kako može i trećoj ekipi zaredom postići gol na otvaranju sezone.