Poraz mladih kockastih protiv Slovenije

Hrvatska U16 reprezentacija odradila je prvu od dvije predstojeće prijateljske utakmice...

Hrvatska nogometna reprezentacija do 16 godina odigrala je prvu od dvije planirane prijateljske utakmice s reprezentacijom Slovenije na gostujućem terenu.

Mladi kockasti poveli su preko Krekovića iz kaznenog udarca već u petoj minuti susreta, da bi Matko, a zatim i Štusej ipak preokrenuli rezultat (22′, 40′).

Kreković je još jednom bio uspješan s bijele točke, poravnavši u 41. minuti, no Matko i Štusej još su jednom, u 61. i 68. minuti bili precizni te tako donijeli konačnu pobjedu Slovencima.

Drugi je susret na rasporedu već 5. studenoga, a ovoga će puta Hrvatska biti domaćin u Umagu.

Slovenija – Hrvatska 4:2
Strijelci: 0:1 – Kreković (5′ – 11m), 1:1 – Matko (22′), 2:1 – Štusej (40′), 2:2 – Kreković (41′ – 11m), 3:2 – Matko (61′), 4:2 – Štusej (68)