Raspucana Barcelona, Rakitiću svih 90 minuta

Ivan Rakitić odradio je svih 90 minuta u dresu Barcelone protiv Real Sociedada...

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta u još jednoj uvjerljivoj pobjedi Barcelone, koja je u 13. kolu Primere na Nou Campu svladala Real Sociedad.

Katalonci su bili bolji s 4:0, a dvostruki strijelac bio je Brazilac Neymar. Pogodio je još i Luis Suarez, netom prije kraja prvog poluvremena, a u prvoj minuti sudačke nadoknade konačan je rezultat postavio Lionel Messi.

Blaugrana je ovime zadržala vrh Primere s 33 boda, odnosno sedam poena više od drugoplasiranog Atletica te devet ispred madridskog Reala (s utakmicom manje).