Mario Hezonja upisao je nove poene za Orlando Magic...

Momčad Orlando Magica pobijedila je pred svojim navijačima Toronto Raptorse, a hrvatski košarkaš Mario Hezonja u trijumf je ugradio šest koševa.

Magicu je ovo tek druga ovosezonska pobjeda u NBA-u, premda su Raptorsi imali veliku priliku nastaviti svoj pobjednički niz: imali su napad 25 sekundi prije kraja kod rezultata 88:87, no šut za vodstvo ipak je promašio centar Jonas Valančiunas. Victor Oladipo dobro je skočio, gosti su ga zaustavili prekršajem, a slobodna bacanja za konačnih 92:87 pogodio je Evan Fournier.

Orlando su do bodova predvodili Tobias Harris s 20 koševa i Oladipo s 18 poena, sedam skokova i šest asistencija, a Hezonja je na parketu proveo 21 minutu te uz šest koševa (2-2 za dva, 2-2 slobodna bacanja) upisao i jednu asistenciju te jednu ukradenu loptu.

Ponovno su pak poraženi košarkaši Brooklyn Netsa, i šesti put u isto toliko utakmica ove sezone. Ovoga puta bolji su bili Los Angeles Lakersi (98:104), a Bojan Bogdanović u 22 minute provedene na parketu postigao je pet koševa (1-1 za dva, 1-3 za tri) te upisao jedan skok i jednu osvojenu loptu.