Vida odigrao svih 90 minuta u porazu Dinama, Rakitić otpao za Rusiju

Kompletirano je četvrto kolo Lige prvaka...

Sjajnu utakmicu odigrali su Roma i Bayer Leverkusen; Roma nije dopuštala disati protivničkoj obrani u prvih pola sata, a prvi gol iza golmana gostiju vidjeli smo već u drugoj minuti kad je mrežu zatresao Salah. Nije dugo trebalo da Roma dođe do 2:0, u 29. minuti gol postiže Edin Džeko.

Na odmor se otišlo s prednošću Rome. Na početku drugog dijela kao da je druga momčad Bayera izašla na teren i u pet minuta rezultat je bio izjednačen, a precizni su bili Mehmedi i Chicarito. U 80. minuti Toprak dobiva crveni karton, a Pjanić priliku da puca jedanaesterac te sjajnim izvođenjem dovodi Romu do sva tri boda.

Od ostalih rezultata izdvajamo pobjedu Barcelone kod BATE Borisova (3:0), a tužna je vijest kako je izbornik kockastih ostao bez Ivana Rakitića za susret protiv Rusije. Ivan se ozlijedio u 20. minuti utakmice te je upitan i za dvoboj protiv Modrića i Kovačića u El Clasicu.

Domagoj Vida odigrao je svih 90. minuta u porazu njegova Dinama kod Chelseaja (2:1), dok je Gent je došao do iznenađenja pobjedom protiv Valencije 1:0, premda su Španjolci imali nekoliko dobrih prilika za uzimanje bodova.

Zenit je pobjedom protiv Lyona rezultatom 2:0 osigurao nastavak igranja u Ligi prvaka, dok je Porto u gostima dobio Maccabi s 3:1.