[VIDEO] Istra u Varaždin putuje s dva gola prednosti

Zanimljiva utakmica završila je pobjedom domaćina.

Prva utakmica doigravanja ponudila nam je dobar nogomet uz preokret Istre. Nakon vodstva Varaždina u prvom dijelu, domaćini su se pribrali i na kraju slavili s 3:1.

Prvi dio u potpunosti je pripao gostima iz Varaždina. Već u 10. minuti imali su prednost pogotkom najopasnijeg igrača Varaždina, Domagoja Drožđeka. Nakon postignutog pogotka Varaždinci su napadali, ali domaćine je dva puta spasio okvir gola.

U drugom djelu potpuna druga priča. Varaždin je pao, a domaćini su napadali. Prvo je Golubar glavom postigao autogol u 55. minuti, dok je pulski kapetan Aljoša Vojnović poentirao u 64. minuti za 2:1. Dvije minute prije kraja Istra 1961 je postigla novi gol. Strijelac velikih 3:1 bio je Goran Roce.

Uzvrat se igra u subotu 2. lipnja od 19 sati na Gradskom stadionu u Varaždinu.