[Video] Monaco slavio nakon preokreta, Subašić krivac za golove!

Danijel Subašić, hrvatski nogometni reprezentativac, nije imao svoj dan na vratima Monaca.

Branitelj naslova Monaco ugostio je na svom Stade Louis II Troyes u sklopu 17. kola francuske Ligue 1 i pritom upisao pobjedu nakon velikog preokreta. Danijel Subašić, hrvatski nogometni reprezentativac, nije imao svoj dan na vratima Monaca.

Gosti su poveli u 25. minuti. Saif-Eddine Khaoui je pucao unutar šestnaesterca, ali njegov udarac privremeno je obranio Subašić. Međutim, nije uspio uhvatiti loptu te je odbijanac u praznu mrežu pospremio Hyun-Jun Suk. Isti igrač strijelac je i u 50. minuti nakon velike pogreške prvog vratara Vatrenih. Naime, u pokušaju da izbije loptu, naš vratar je napucao Korejca od kojeg se lopta odbila u smjeru Monacovog gola. Suk je lako poentirao nakon još jednog odbijanca za 2:0.

Veliki preokret Monaca započeo je u 70. minuti. Thomas Lemar ubacio je s lijeve strane, a loptu u vlastitu mrežu je skrenuo Mathieu Deplagne. U 85. minuti na scenu stupa Guido Carrillo. Prvo je u 85. minuti glavom zabio za izjednačenje nakon ubačaja Joao Moutinha, da bi potom u 88. minuti isti igrač donio veliki preokret i pobjedu nakon asistencije Kamila Glika i još jednog pogotka glavom.

Monaco je pobjedom skočio na drugo mjesto te zaostaje za vodećim PSG-om devet bodova. U sljedećem kolu Monaco gostuje kod Saint Etiennea 15. prosinca.