Hrvatski hokejaš postigao je svoj premijerni pogodak u AHL-u...

Mladi hrvatski hokejaš Borna Rendulić postigao je premijerni ovosezonski pogodak u AHL-u u petoj utakmici, pogodivši u porazu San Antonio Rampage od Chicago Wolvesa (3:4).

Rendulić se u strijelce upisao u četrnaestoj sekundi druge trećine, povisivši vodstvo svoje momčadi na 2:0, no vukovi su se vratili na 2:2 prije no što je Rendulić uspio i asistirati Colinu Smithu u 31. minuti za novo vodstvo domaćina.

Wolvesi su ponovno izjednačili pedesetak sekundi prije kraja, susret je otišao u produžetke, a pobjednički zgoditak pao je poslije tri minute i 26 sekundi igre. 23-godišnjak je ranije upisao još jednu asistenciju, a njegova momčad u dosadašnjem je tijeku prvenstva u osam susreta osvojila trinaest bodova.